فروش عمده و اینترنتی انواع بازی فکری و اسباب بازی لگو و سازه های ساختنی

فکری ، لگو و ساختنی

نمایش سریع

مکعب هوش

پخش عمده اسباب بازی ایرانی فکری مکعب هوش..

نمایش سریع

تانگو مربع

پخش عمده اسباب بازی فکری تانگو مربعبازی تانگو بر اساس معمای کهن چینی طراحی گردیده که علاوه بر افزایش هوش افراد هنر و خلاقیت آنان را نیز در بر می گیرد. در این بازی 7 قطعه پلاستیکی در اختیار فرد است که باید با استفاده و ترکیب تمام 7 قطعه، تصاویر و الگوهای ارائه شده در کاتالوگ را بسازد. در کاتالوگ این مجموعه حدود 343 تصویر نمونه ارائه شده که م..

نمایش سریع

بازی کارتی اونو

UNO در زبان های ایتالیایی و اسپانیایی به معنای یک می باشد که در بازی دسته جمعی انو نیز هدف بازی رسیدن به تک کارت و در نهایت استفاده از آن کارت و برنده شدن می باشد. بازی دسته جمعی اونو در سال 1971 با ایده شخصی به نام Merle Robbins یک پیرایشگر اهل اوهایو خلق شد. Merle که علاقه زیادی به بازی های کارتی داشته است این ایده را با خانواده خود به ا..

نمایش سریع

لگو 3D گوزن 6899

پخش عمده اسباب بازی لگو 3D گوزن..

نمایش سریع

بازی فکری نخ و مهره

پخش عمده اسباب بازی فکری نخ و مهره .  ..

نمایش سریع

لگو 3D طوطی 6897

پخش عمده اسباب بازی لگو 3D طوطی..

نمایش سریع

لی لی

پخش عمده اسباب بازی ایرانی فکری لی لی..

نمایش سریع

لگو تانک 39 تکه - 3 طرح مختلف

پخش عمده انواع لگو تانک 12 عددی..

نمایش سریع

لگو فلزی 167 تیکه

پخش و فروش عمده لگو فلزی 167 تیکه..

نمایش سریع

شهر من

پخش عمده اسباب بازی ایرانی فکری شهر من..

نمایش سریع

لگو پاندا 2

پخش عمده اسباب بازی لگو پاندا ساخت ایران..

نمایش سریع

بازی فکری نه مرسی

فروش عمده به قیمت کارخانه محصولات شرکت بازی تا ، فروش عمده اسباب بازی فکری نه مرسی . با وجود قوانین بسیار ساده، نه مرسی یک بازی گروهی بسیار جذاب است که می‌تواند شما را به شدت درگیر بازی کند! این بازی شامل ۵۵ ژتون و ۳۳ کارت بازی است که از ۳ تا ۳۵ شماره‌گذاری شده‌اند. هر بار یک کارت رو می‌شود و بازیکنی که نوبتش است یا آن را برمی‌دارد یا با پر..

نمایش سریع

بازی فکری خوش دست

پخش عمده اسباب بازی فکری خوش دست .   خوش دست یک بازی ساده و در عین حال بسیار هیجان‌انگیز است. این بازی شامل ۹ عدد لیوان کوچک، دو عدد تاس و راهنمای بازی است. ته هر لیوان یکی از سه شکل مربع، دایره یا مثلث به یکی از سه رنگ قرمز، آبی یا زرد چاپ شده است. بازیکن‌ها باید با انداختن دو تاس که همان شکل‌ها را نشان می‌دهند، لیوان درست را..

نمایش سریع

دومینو 50 تیکه

پخش عمده اسباب بازی دومینو 50 تیکه..

نمایش سریع

قایم موشک - بازی تا

پخش عمده اسباب بازی قایم موشک شرکت بازی تا به قیمت کارخانه . بازی فکری قایم موشک شامل ۳۰ پولک فومی، ۶ تشتک رنگی و یک عدد تاس است. ابتدا ۳۰ کارت تصویر را روی زمین پخش می‌کنیم؛ سپس طوری که همه‌ی بازیکنان ببینند، تشتک‌های رنگی را روی ۶ تصویر قرار می‌دهیم. هر یک از بازیکنان به نوبت تاس انداخته و با توجه به رنگ تاس باید حدس بزند که زیر تشتک پلاستیکی ..

نمایش 1 تا 15 از 102 (7 صفحه)
website statistics